Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

28 listopada 2017 r., we wtorek o godz. 18:30, zapraszamy chętnych do działania w stowarzyszeniu na otwarte spotkanie: „Ile kosztuje odbudowa Pałacu Saskiego?”.

Dowiecie się m.in.:

  • jakie są szacowane koszty Pałacu Saskiego oraz Pałacu Brühla?
  • dlaczego obecne władze Warszawy podtrzymują mit o „ogromnych kosztach” i „tłustych czasach”?
  • jak koszt odbudowy Pałacu Saskiego prezentuje się na tle innych inwestycji realizowanych przez m.st. Warszawa lub Skarb Państwa?
  • dlaczego Warszawę stać na odbudowanie całej zachodniej pierzei pl. Piłsudskiego i jakie mogą być inne źródła finansowania odbudowy?

Serdecznie zapraszamy!
————————–———-

Wszystkich zainteresowanych przedwojenną Warszawą zapraszamy na nasze otwarte spotkania, co dwa tygodnie, we wtorki o godz. 18:30.

Na każdym spotkaniu przypomnimy wydarzenia z bogatej historii Pałacu Saskiego oraz Pałacu Brühla. Opowiemy też m.in. o zabytkowych piwnicach, przerwanej odbudowie oraz aktualnościach związanych z działaniami na rzecz wznowienia rekonstrukcji.

Interesujesz się Warszawą i jej historią? Włącz się w nasze działania! Zapraszamy na otwarte spotkania, na których będziecie mogli się dowiedzieć jakiej pomocy potrzebujemy w związku z organizowanymi przez nas akcjami i wydarzeniami.