Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

14 listopada 2017 r., we wtorek o godz. 18:30, zapraszamy chętnych do działania w stowarzyszeniu na otwarte spotkanie: „Rok 2018 – co można jeszcze zrobić w sprawie odbudowy Pałacu Saskiego?”.

Dowiecie się m.in.:

  • jakie działania zmierzające do wznowienia odbudowy Pałacu Saskiego są jeszcze możliwe do podjęcia w roku 2018
  • czy w ramach Komitetu Narodowych Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości możliwe jest podjęcie dyskusji o wznowieniu odbudowy Pałacu Saskiego
  • jaki jest aktualny status sprawy odbudowy Pałacu Saskiego, dlaczego obecne władze Warszawy nie realizują tej inwestycji i jak można pomóc sprawie odbudowy Pałacu Saskiego

Serdecznie zapraszamy!
————————–———-

Wszystkich zainteresowanych przedwojenną Warszawą zapraszamy na nasze otwarte spotkania, co dwa tygodnie, we wtorki o godz. 18:30.

Na każdym spotkaniu przypomnimy wydarzenia z bogatej historii Pałacu Saskiego oraz Pałacu Brühla. Opowiemy też m.in. o zabytkowych piwnicach, przerwanej odbudowie oraz aktualnościach związanych z działaniami na rzecz wznowienia rekonstrukcji.

Interesujesz się Warszawą i jej historią? Włącz się w nasze działania! Zapraszamy na otwarte spotkania, na których będziecie mogli się dowiedzieć jakiej pomocy potrzebujemy, w związku z organizowanymi przez nas akcjami i wydarzeniami.